कांग्रेस, एमाले र माओवादीबाट कहाँ कसले जिते ?

स्थानीय तह निर्वाचनमा मतगणना जारी छ। हालसम्मको गणना अनुसार एमालेले १४, काँग्रेसले १३ र माओवादीले ११ स्थानमा जित हासिल गरेको छ। डोल्पोबुद्ध र दालोमेबाट स्वतन्त्रबाट उम्मेदवार चुनिएका छन्।

एमालेले विजय हासिल गरेका स्थानहरुः

१ जाजरकोट, शिवालय गाउँपालिकाः नरेन्द्र कुमार शाही

२ डोल्पा, ठूलीभेरी नगरपालिकाः गणेशबहादुर शाही

३ डोल्पा, शेफोक्शुण्डो गाउँपालिकाः तसी तुन्डुक गुरुङ

४ डोल्पा, काइके गाउँपालिकाः अंगद राना

५ मनाङ, नेस्याङ गाउँपालिकाः कान्छा घले

६ मनाङ, चामे गाउँपालिकाः लोकेन्द्र बहादुर घले

७ मुस्ताङ, घरपझोङ गाउँपालिकाः आशबहादुर गुरूङ

८ कास्की, मादी गाउँपालिकाः वेदबहादुर गुरुङ

९ स्याङ्जा, फेदिखोला गाउँपालिकाः घनश्याम सुवेदी

१० तनहुँ, देवघाट गाउँपालिकाः दुर्गाबहादुर थापा

११ ललितपुर, महाङ्काल गाउँपालिकाः रामचन्द्र दाहाल

१२ सल्यान, ढोरचौर गाउँपालिकाः चित्रबहादुर चलाउने

१३ रसुवा, गोसाइकुण्ड गाउँपालिकाः कैसाङनुर्पु तामाङ

१४ दैलेख, नारायण नगरपालिकाः रत्नबहादुर खड्का

१५ कास्की, रुपा गाउँपालिकाः नवराज ओझा

१६ पर्वत, महाशिला गाउँपालिका: राजु पौडेल

१७ स्याङ्जा, हरिनास गाउँपालिका: खिलनारायण मानन्धर

१८ जुम्ला, तिला गाउँपालिका: रतननाथ याेगी

१९ जाजरकाेट, भेरी नगरपालिका: सीपी घर्ती

२० हुम्ला , अदानचुली गाउँपालिका: दलु फडेरा

२१ कास्की, माछापुच्छ्रे गाउँपालिका : कर्णबहादुर गुरुङ

२२ स्याङ्जा, अाँधिखाेला गाउँपालिका: सुधिर पाैडेल

२३ डाेल्पा, त्रिपुरा सुन्दरी नगरपालिका : ओमबहादुर बुढा

कांग्रेसले विजय हासिल गरेका स्थानहरुः

१ नवलपरासी, बुङ्दीकाली गाउँपालिकाः दुर्गाबहादुर राना

२ बागलुङ, तमानखोला गाउँपालिकाः जोकलाल बुढा

३ मनाङ, नार्फु गाउँपालिकाः मिङ्मा छिरीङ लामा निर्विरोध

४ मनाङ, नोशाङ गाउँपालिकाः चन्द्र घले

५ मुस्ताङ, थाकसाङ गाउँपालिकाः उम्मेदवार बुद्धिप्रसाद शेरचन

६ जाजरकोट, कुशे गाउँपालिकाः हरिश्चन्द्र बस्नेत

७ मुस्ताङ, लोमान्थाङ गाउँपालिकाः सुवर्णकुमार विष्ट

८ मुस्ताङ, बाह्र गाउँ मुक्तिक्षेत्र गाउँपालिकाः फेन्चोक छेप्तेन गुरुङ

९ दैलेख, ढुंगेश्वर गाउँपालिकाः नगेन्द्रबहादुर मल्ल

१० जुम्ला, पातारासी गाउँपालिकाः लक्ष्मण बोहरा

११ जुम्ला, सिंजा गाउँपालिकाः देवलसिंह रावल

१२ गोरखा, चुमनुब्री गाउँपालिकाः धनबहादुर गुरुङ

१३ नवलपरासी, विनयी त्रिवेणी गाउँपालिकाः डम्बर बहादुर जिसी

१४ पर्वत, पैंयू गाउँपालिका: खगेन्द्रप्रसाद तिवारी

१५ सल्यान, त्रिवेणी गाउँपालिका: मानबहादुर डाँगी

१६ रसुवा, उत्तरगया गाउँपालिका : उपेन्द्र लम्साल

१७ गाेरखा, भिमशेन गाउँपालिका : लीलानाथ लामिछाने

१८ जाजरकाेट, बारेकाेट गाउँपालिका: महेन्द्र शाही

१९ लमजुङ, मध्यनेपाल नगरपालिका: रमेशराज पाण्डे

२० काभ्रेपलान्चोक, बेथानचाेक गाउँपालिका: प्रेमबहादुर तिमल्सिना

२१ जुम्ला, कनकासुन्दरी गाउँपालिका: नरवीर रावत

माओवादीले विजय हासिल गरेका स्थानहरुः

१ डोल्पा, मुडकेचुला गाउपालिका: दतबहादुर शाही

२ जगदुल्ला गाउपालिकाः नरसिंह रोकाया

३ जुम्ला, गौठिचौर गाउपालिकाः हरि बहादुर भण्डारी

४ कालिकोट, सान्नि जेवेगी गाउपालिकाः डम्वरबहादुर शाही

५ रुकुम, सानीभेरी गाउपालिकाः नरबहादुर पुन

६ जुम्ला, हिमा गाउँपालिकाः राज बहादुर शाही

७ हुम्ला, ताजाकोट गाउँपालिकाः बागदल मल्ल

८ सल्यान, दार्मा गाउँपालिकाः निमबहादुर केसी

९ सिन्धुली, मरिन ठाकुर गाउँपालिकाः पानीराज बम्जन

१० ललितपुर, कोन्ज्योसोम गाउँपालिकाः गोपीलाल स्याङ्तान

११ रुकुम, मुसिकोट नगरपालिकाः देवीलाल गौतम

१२ तनहुँ, बन्दीपुर गाउँपालिका: पूर्णसिंह थापा

सम्बन्धित समाचार

Leave a Reply

टाइप गरेर स्पेस थिच्नुहोस् र नेपाली युनिकोडमा पाउनुहोस। (Press Ctrl+g to toggle between English and Nepali OR just Click on the letter). अंग्रेजीमा टाइप गर्न "अ" मा थिच्नुहोस्।

*

भर्खरै view all

अन्तराष्ट्रिय पर्बत समाजले पठायो उपकरणसहित स्वास्थ्य सामग्री

काँग्रेस युवा नेता मल्लले ६१ वटै वडामा मास्कसहितका सामाग्री धमाधम बितरण गर्दै

काँग्रेसका दलित नेता शशिधरको निधन, पुनले ओढाए पार्टीको झण्डा

मन्त्रिपरिषद पुनर्गठन, यस्तो छ जिम्मेवारी

अन्तराष्ट्रिय पर्वत समाजद्धारा पर्वतका सात वटा स्थानीय तहलाई १२ लाख बराबरको स्वास्थ्य सामाग्री वितरण




About Sarathi news
Description goes here
NEPAL OFFICE

Address 1
Kathmandu, Nepal

977-0000000000